~ Vakantie in Umbria ~
Kleinschalig agriturismo vlakbij Trasimeense meer

Kleinschalig agriturismo met vleugje luxe, groot zwembad, kinderbadje, ruime lichte appartementen en airconditioning.
Heb je belangstelling voor dit vakantie verblijf? e-mail code: 57UMAG
Dichtbij
Dichtbij op loopafstand een dorpje met restaurant en dichtbij het waterplezier van het Lago Trasimeno -een groot Meer met 3 eilanden- en dichtbij middeleeuwse stadjes voor avontuurlijke familie uitjes.
Het grote zwembad
Luxe groot zwembad [8x16] met een hydro massage gedeelte dat als ondiep kinderbadje wordt gebruikt.
Rond het zwembad is er een solarium met ligbedden, parasols, toilet en een douche.
Umbrie en! Toscane : prachtige dorpjes en stadjes
Dagtochten naar een aantal van de mooiste plekken van Umbrie en Zuid Toscane. Hier kun je nog voortreffelijk eten voor zachte prijzen.
Ik heb hier gewoond
Ik heb hier vlakbij gewoond: het echte Italiaanse leven. In Zuid Toscane, Umbria en Lazio is het leven nog ingesteld op de plaatselijke bevolking ipv het massale toerisme.
Prachtige middeleeuwse dorpjes zoals Chiusi, Cetona, San Casciano dei Bagni, Castiglione del Lago en Sarteano.
Het hoog gelegen Radicofani met kasteel is bijzonder. Pasta eten onder het kerkje. Vanuit de hoge kasteeltoren ver uitzicht over het omliggende Toscane en Umbrie.
Bezichtig verder eeuwenoude steden als Orvieto, Perugia, Assisi, Cortona, Arezzo, Montepulciano, Siena, Gubbio en Todi.
Monte Amiata
Overal waar je hier rondrijdt staat in de verte de Monte Amiata als een baken. Een prachtig natuurgebied rond haar flanken.
Met dieren die je in het Noorden van Europa nauwelijks meer aantreft. In de winter wordt er op haar toppen geskied.
Het waterplezier van het Trasimeense Meer
Voor veel waterplezier ligt het Trasimeense Meer op maar 15 kilometer van je vandaan. Zwemmen, zeilen, windsurfen, kite surfen, waterfietsen, kanoen.
Het meer is uitgestrekt met vele eilandjes en strandjes en je kunt er ook deels met een mooie fietstocht omheen.
Boottocht
Een boottocht met gids over het grote Lago Trasimeno is een familie belevenis die je niet snel vergeet. Je wordt rondgevaren, genietend van het zonnetje, anker uitgooien om even te zwemmen, lunchen op een van de eilandjes en misschien nog een kasteel bezichtigen.
Fly & Drive
Als je op Rome vliegt kun je binnen 2 uur op dit familie vriendelijke kleinschalige Agriturismo vlakbij Lago Trasimeno zijn. Vanaf Pisa airport is het 2 en een kwartier.
Er liggen op dezelfde heuvel 2 agriturismi. Agriturismo 58UMMG en agriturismo 57UMAG. Daarom zijn de omgeving omschrijvingen vrijwel hetzelfde.

Prijzen van 57UMAG
- hoog seizoen: 01/07 - 25/08 -zaterdag - zaterdag
- midden seizoen: 26/05 - 30/06 en 26/08 - 30/09 - min 3 nachten
- laag seizoen: 09/01 - 25/05 en 01/10 - 15/12- min 2 nachten
Prijzen Exclusief
- Verwarming (indien nodig)
- Babybedje met linnen 20 per week
- Kinderstoel 20 per week
- Finse Sauna 10 pp (1 hour)
- Tourism tax 1,50 pp
- Airconditioning 10 per dag
- Eindschoonmaak 15 per/persoon
- Borg 200 cash
Prijzen Inclusief
- .Bed en badlinnen wekelijs wissel
- Fitness..
- Barbeque
- .Wifi
++
- ..
- ..
De vakantiewoningen : ruime lichte appartementen
Het groene vakantiedomein op de grens van Umbrie met Toscane vlakbij het Lago Trasimeno heeft 9 comfortabele ruime en lichte vakantiewoningen met buitenterras, airconditioning, vaatwasser en wifi .
-
Limonaia : 3 slaapkamer : 6+2 - begane grond met overdekt prive terras aan tuin - tuin zicht
Op de begane grond: Keuken met afwasmachine, 5 pits gasfornuis, electrische oven, koelkast met vriesvak. Grote eetkamer met open haard, tweepersoons slaapbank. Badkamer met douche. Bijkeuken met wasmachine.
De keuken en de woonkamer komen uit op een groot overdekt terras om "al fresco" te eten en genieten van de warme zomeravonden. Omringd door de goed onderhouden tuin.
Vanuit de woonkamer een trap naar de bovenverdieping: Twee dubbele slaapkamers met toegang tot een groot terras met uitzicht op het zwembad en het Umbrische landschap. Een slaapkamer met een tweepersoonsbed of twee aparte bedden. Twee badkamers met douche.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis, open haard en 2 terrassen.
-
Palazzo III : 3 slaapkamer : 6+3 - 3de verdiep met prive balkonterras en dakterras - mooi zicht
Grote woonkamer met ook 2 slaapbanken [3p]. Een eetkeuken met vaatwasser, 4 pits fornuis, elektrische oven, koelkast met vriezer, eenpersoons slaapbank, een badkamer met douche en een gemeubileerd terras met mooi uitzicht om met elkaar "al fresco" te leven.
Een grote tweepersoons slaapkamer met een eigen badkamer met een douche en een dakterras met mooi zicht om nog even voor het naar bed gaan na te genieten van een mooie dag en avond.
Twee slaapkamers. Een met een tweepersoonsbed of 2 aparte bedden en beide met een eigen badkamer met douche. Kleine wasruimte met wasmachine. Lift aanwezig.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis, lift en groot terras.
-
Palazzo I : 3 slaapkamer : 6+2 - 1ste verdiep met prive balkonterras - mooi zicht
Grote woonkamer met open haard, tv, mini stereo, dubbel divan bed en twee fauteuils. Een ruime tweepersoons slaapkamer met een eigen badkamer met douche en een geschilderd plafond uit de jaren 1800.
Een tweede slaapkamer met een tweepersoonsbed of een eenpersoonsbed en een eigen badkamer. Een derde en grote tweepersoons slaapkamer. Een badkamer met douche.
Een eetkamer met terras. Een keuken met vaatwasser, 4 pits gasfornuis, elektrische oven gebakken met vriezer, wasmachine.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis, open haard, lift en groot terras.
-
Palazzo II : 3 slaapkamer : 6+0 - 2de verdiep met 2 prive balkonterrassen - mooi zicht
Een keuken met vaatwasser, 5 pits gasfornuis en elektrische oven, koelkast met vriezer en veel andere keukenapparatuur. Een eetkamer met een groot prive gemeubileerd terras om heerlijk ontspannen 'al fresco' samen te eten.
Twee dubbele slaapkamers met een panoramisch terras. Een kleine slaapkamer met een tweepersoonsbed of twee aparte bedden. Twee badkamers met douche. Bijkeuken met wasmachine. Lift aanwezig.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis, lift en groot terras.
-
Olivara : 3 slaapkamer : 6+2 - begane grond met overdekt prive terras en eigen tuin
Grote lounge met volledig uitgeruste keuken en een tweepersoons divan bed. Twee badkamers met douche. Drie slaapkamers: een tweepersoons slaapkamer, een tweepersoons slaapkamer met eigen badkamer en een slaapkamer twin of double.
Prive terras in tuin met barbecue, tafel en stoelen.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis, hout kachel en terras met tuin.
-
Frantoio I : 2 slaapkamer : 4+2 - 1ste verdiep met ruim prive balkonterras - mooi zicht
Vroeger de molen waar de olijfolie werd geperst. Woonkeuken met open haard en dubbel sofa bed. Badkamer met douche en wasmachine. Slaapkamer met tweepersoonsbed. Slaapkamer met een tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden.
Gemeubileerd overdekt terras 15 m2 met planten en bloemen en prachtig uitzicht over de tuin en zwembad. Beneden toegang tot het grote gemeenschappelijke terras met barbecue, tafels en ligstoelen.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis, open haard en terras.
-
Frantoio III : 2 slaapkamer : 4+0 - begane grond met overdekt prive terras - tuin zicht
Vroeger de molen waar de olijfolie werd geperst. Woonkeuken met dubbel sofa bed, openslaande deuren naar terras. Badkamer met douche en wasmachine. Twee slaapkamer met tweepersoonsbed.
Gemeubileerd overdekt terras met uitzicht over de tuin. Gelijkvloers toegang tot het grote gemeenschappelijke terras met barbecue, tafels en ligstoelen.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis, open haard en terras.
-
Frantoio II : 1 slaapkamer : 4+2 - begane grond met overdekt prive terras - tuin zicht
Vroeger de molen waar de olijfolie werd geperst. Woonkeuken met dubbel sofa bed. Badkamer met douche en wasmachine. Slaapkamer met tweepersoonsbed.
Gemeubileerd overdekt terras met uitzicht over de tuin. Gelijkvloers toegang tot het grote gemeenschappelijke terras met barbecue, tafels en ligstoelen.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis en terras.
-
Studio : 1 slaapkamer : 2+2 - begane grond met prive terras
Het bevindt zich op de begane grond en bestaat uit: Woonkeuken met open haard, een tweepersoonsbed en twee eenpersoons slaapbanken. Badkamer met douche en wasmachine. Gemeubileerd terras met tafel, stoelen en ligstoelen.
Airconditioning, satelliet-tv, mini stereo, telefoon, internet, kluis, open haard en terras.
De Faciliteiten
- Zwembad 8x16
- Hydromassage
- Zonterras
- Finse sauna
- Overdekte parking
- Barbecue
- Wifi internet
- Airconditioning
- Vaatwasser
- Fiets verhuur
- Spelletjes kamer
- Speeltuintje
- Biljart
- Tafeltennis
Afstanden:
- Restaurant, winkels, centrum dorpje 1 km
- Chiusi 10 km
- Trasimeno Meer 15 km
- Castiglione del Lago 15 km
- Cetona 15 km
- Sarteano 20 km
- San Casciano dei Bagni 30 km
- Montepulciano 30 km
- Radicofani 35 km
- Cortona 35 km
- Perugia 45 km
- Assisi 65 km
- Todi 65 km
- Umbertide 70 km
- Arezzo 70 km
- Siena 90 km
- Florence 135 km
- Pisa airport 215 km
- Rome airport 195 km
- Rome 165 km
Locatie op de kaart bij benadering:
klik hier: vakantiewoning in {Google Maps}
Heb je belangstelling voor dit vakantie verblijf? e-mail code: 57UMAG
- Klant vertelt:
-
Heerlijk appartement. Rust in een luxe appartement, heerlijk super schoon zwembad voor de kinderen. Zeer goede service, advies en schoon appartement. Goede uitvalsbasis voor de mooie plaatsen in Umbrie met de auto. Wij gaan nog een keer terug. Aanradertje in dit mooie stuk van Italie
agriturismo van dezelfde eigenaar, andere kant heuvel
vakantiewoning bij Trasimeno umbrie"
vakantieappartementen nabij Perugia"
vakantieappartementen nabij Perugia"