~ vakantie op sicilie ~
Een droom huisje aan strand met ruisende zee

-->muistip!met volgende en vorige kunt u door de fotogalerij bladeren.
Modern luxe vakantiehuis voor 6 of 4 personen op super plek onder Catania in zuid Sicilie waarbij je vanuit je tuin zo het zandstrand op loopt.
Heb je belangstelling voor dit vakantie verblijf? e-mail code: 17SIDN
Casa Ariel aan het strand op enkele kilometers van een siciliaans vissersplaatsje. Het huis kijkt uit op de tuin, strand en zee. Het heeft directe toegang tot het zandstrand wat maar 10 meter van je vandaan ligt.
Droomplek op strand
Een droom plek aan de ruisende zee. Je kunt het als 8 persoons of 4 persoons vakantiewoning huren. Op de begane grond een woon-eetkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer en een overdekt buiten terras met tuintje dat overgaat in strand. Wat een plek!
Op de eerste verdieping kom je via een externe wenteltrap. Hier is er een keuken, 2 slaapkamers en een badkamer. Mooi terras met uitzicht op zandstrand, de brekende golfen en het eindeloze blauwe water.
Zonsondergang
Zie met de hele familie s' avonds het warme zonnetje rood aan de zee horizon ondergaan. Het doet wat met je..
Het strand huis heeft airconditioning, wi-fi internet, vaatwasser, espressomachine, kleuren-tv en een wasmachine.
Leuk om te doen
Bezoek de karakteristieke Siciliaanse steden Scicli, Modica, Ragusa Ibla en Noto. En stap in de voetsporen van inspecteur Montalbano: Sampieri, Punta Secca en de het kasteel van Donnafugata.
Inspecteur Montalbano
Tv serie inspecteur Montalbano nog niet gezien? Het is een must voor Italie liefhebbers en een uitstekende warming up om hier vakantie met de kids te vieren.
Grotere foto's
We zenden je met plezier een link naar grotere foto's toe, omdat je dan zeker hier naar toe wil.
Fly & Drive
Als je op Catania airport vliegt is het minder dan 2 uur autorijden naar dit vakantiehuis op het Siciliaanse strand.
De Prijzen van Casa Ariel - 17SIDN
- top seizoen : 29.07 - 25.08
- hoog seizoen : 24.06 - 28.07 en 26.08 - 01.09
- midden seizoen : 20.05 - 23.06 en 02.09 - 29.09
- laag seizoen : 07.01 - 19.05 en 30.09 - 12.01
Prijzen Exclusief
- Airconditioning (indien nodig) - zie electra
- The extra consumption fee of € 0.40 per kWh has to be paid on the spot
- Verwarming (indien nodig) - zie electra
- Tourism tax
Prijzen Inclusief
- Bath towels: 1 change per week
- Beach towels: 1 change per week
- Bed linen: 1 change per week
- Baby Cot
- Electricity: included up to 200 kWh per week
- Final cleaning
- Gas cooker consumption
- ..
- Internet: Wi-Fi
- Kitchen, bathrooms and bedrooms cleaned: weekly
- Parking: parking space in front of the house
- Table linen
- Water consumption
- Welcome basket: local items
- ..
Opties
- Bike rental
- Boat rental
- Car rental
- ..
- Change of linen
- Maid service
- Transfer
- ..
Het strandhuis
Het strandhuis kun als 8 persoons huisje of als 4 persoons vakantiewoning op de begane grond huren.
- Casa Ariel : 2 verdiepingen - 4 slaapkamers - 8+0p - 110 m2 - terras 80 m2 - tuin - 20 meter van zee
Begane grond: woon-eetkamer, keuken, 2 slaapkamers, 1 badkamer met douche en overdekt terras met zicht op tuin en zee.
Eerste verdieping via wenteltrap buiten naar voordeur: keuken, 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, 1 slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, 1 badkamer met douche en ruim terras.
Faciliteiten:
- Vaatwasser
- Elektrische oven
- Espresso machine
- Haardroger
- Tosti apparaat
- Wifi internet
- Airconditioning
- Wasmachine
- Koelkast
- Hoge kinderstoel
- Magnetron
- Buitendouche
Afstanden
- Strand 20 meter
- Restaurant 3 km
- Winkels, bank en ijsje 3 km
- Marina di Ragusa - wekelijks marktje 12 km
- Tennis 25 km
- Golf 25 km
- Modica 20 km
- Ragusa 35 km
- Duiken 55 km
- Syracuse 85 km
- Catania luchthaven 135 km
Locatie op de kaart: niet de exacte locatie

Heb je belangstelling voor dit vakantie verblijf? e-mail code: 17SIDN