Ligurie Kust | Luxe Vakantiehuisje | Lerici | Cinque Terre | Strand

Ligurie Kust | Luxe Vakantiehuisje | Lerici | Cinque Terre | Strand

~ Vakantie in Ligurie ~

Vakantiehuis met zeezicht vlakbij strand in Lerici

slideshow image

-->muistip!met volgende en vorige kun je door de fotogalerij bladeren.

Vakantiehuis 10 minuten lopen van het strand, met tuin, en prachtig zicht over de baai, de eilanden en de burcht van het vissersdorpje Lerici.

Strandvakantie in Lerici

Het is een mooi vakantie verhaal om meegemaakt te hebben. Je woont in een rustig straatje in Lerici met je eigen tuin, airconditioning en dichtbij de zandstranden en de Cinque Terre. Leven als een Italiaan tussen de Italianen.

Prachtig uitzicht over de Baai Golfo dei Poeti met haar blauw zilver glinsterende zee, de zeilbootjes, het rustige haventje, het beroemde Portovenere, de eilanden Palmaria, Tino, Tinetto en het kasteel dat het mooie Lerici al eeuwenlang tegen haar vijanden beschermt.

Restaurantjes, terrasjes, winkeltjes, fijn buitenleven, vele palmbomen en een lange strand boulevard waar de Italianen hun dagelijkse wandeling naar het vissersdorpje San Terenzo en terug maken. Onderweg wat uitrusten op een terrasje aan het strand, misschien lunchen en een lekker ijsje.

Cinque Terre

Om de hoek het woeste natuurgebied de Cinque Terre. Waar de bergen plots steil de zee in verdwijnen. En de 5 kleurrijke dorpjes die hier al eeuwen tegen de rotsen geplakt de elementen bestrijden.

Vanuit het midden van Lerici -10 minuten lopen vanuit je huisje- vertrekt dagelijks op verschillende tijdstippen de boot naar alle dorpjes van het wereldberoemde Unesco gebied. Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola, Riomaggiore. Een onvergetelijke boottocht voor de hele familie.

Fly &Drive

Als je op Pisa Airport vliegt kun je binnen 1 uur bij het vakantiehuisje in het charmante havenstadje Lerici zijn.

De Prijzen van 07LGCP

-->muistip!door met muis over de seizoenen laag, midden en hoog te bewegen krijg je meer informatie.


naar boven [Prijzen per week]
:
vakantiewoning laagrest midden30.03 - 31.04 hoog01.05 - 28.06
31.08 - 31.09
top29.06 - 31.08 personen
Vakantiehuis 1199 1399 1799 2099 4+3

Prijzen Exclusief

Het Vakantiehuis met eigen tuin

Het 1ste verdiep ligt op gelijke hoogte met de tuin. Woonkamer met slaapbank en eettafel. Openslaande deuren naar je eigen tuin. De tuin is gemeubileerd en heeft prachtig uitzicht op het kasteel en de baai.

Een open moderne keuken met oven, 4 gaspitten, vaatwasmachine en koelkast. Badkamer met bad/douche.

Master bedroom met 2 persoons bed en openslaande deuren naar de tuin.

De begane grond heeft een aparte ingang. Hier is de 2de slaapkamer met twee 1persoonsbedden en een badkamer met douche. Verder is er een overdekte afgesloten parkeerplaats in de garage onder het huis.

Faciliteiten:

*Lerici freepass: Lerici is verboden gebied voor auto's zonder vergunning. De freepass geeft recht voor 1 auto om het dorpje in te rijden en te parkeren. Andere auto's zijn aangewezen op de betaalde parkeerplaatsen buiten Lerici.

Afstanden:

Locatie op de kaart:

klik hier [ter indicatie, het is niet de exacte locatie]:
vakantiewoning in {Google Maps}

Heb je belangstelling voor dit vakantie verblijf? e-mail code: 07LGCP

naar boven
-->