~regio toscane~
Landgoed met luxe vakantiewoningen bij Pisa
-->muistip!met volgende en vorige kunt u door de fotogalerij bladeren.
Luxe agriturismo met elf prachtige vakantiewoningen, wellness en zwembad in een licht golvend landschap van wijngaarden met op de achtergrond het aftekende gebergte rond San Gimignano en Volterra.
Een statige villa en twee onafhankelijke landhuisjes gerenoveerd tot elf luxe vakantieappartementen. Maximale service en comfort. Superieur genieten. En aan het eind van de middag in de cosy lounge nippen aan een glas Chianti Superiore.
Voor het hoog seizoen graag ruimschoots voor tijd boeken op deze geliefde bestemming.
De Toscaanse kust met haar zonnige stranden is ongeveer een half uur rijden. De zandstranden van Viareggio met haar lange winkel boulevard en het mondaine Forte dei Marmi is vanuit hier een uurtje rijden.
Verder is het een fantastisch uitvalsbasis om de belangrijkste kunststeden in Toscane te bezoeken. Pisa, Lucca, Florence en meer parels van Toscane.
Het zwembad heeft een groot zonneterras met een prachtig uitzicht over de wijngaarden. Wandelen door de wijngaarden, vissen in het meertje, kwetterende eendjes en relaxen in de lounge stoelen. Een heerlijke atmosfeer.
Dichtbij restaurant, cafe, kruidenierswinkel, supermarkt, bakker, ijssalon, cafetaria, pizzeria. Apotheek, bank, postkantoor en benzinepomp.
Als u op Pisa Airport vliegt kunt u in een half uurtje rijden op dit sfeervolle luxe agriturismo met veel mogelijkheden zijn.
De Prijzen van 142TOPC
-->muistip!door met muis over de seizoenen laag, midden en hoog te bewegen krijgt u meer informatie.
| appartement | laag10 Apr - 18 Mei 6 Oct - 9 Nov |
midden1-8 Jan 6 - 9 Apr 19 Mei - 22 Jun 8 Sept - 5 Oct 21 - 31 Dec |
hoog23 Jun - 7 Sep | klasse | personen |
|---|---|---|---|---|---|
| Filo,Bari | €700 | €980 | €1050 | standard | 2 |
| Rosa | €1050 | €1400 | €1560 | standard | 4 |
| Alto | €945 | €1085 | €1225 | deluxe | 2 |
| Piazza | €945 | €1085 | €1260 | deluxe | 2 |
| Colla | €1050 | €1190 | €1350 | deluxe | 3 |
| Basso | €1400 | €1610 | €1790 | deluxe | 4 |
| Scalari | €1260 | €1540 | €1650 | deluxe | 5 |
| Vigno | €2345 | €2660 | €2900 | deluxe | 6+2 |
| Torri | €1260 | €1540 | €1800 | superdeluxe | 3 |
| Olivo | €1330 | €1610 | €1850 | superdeluxe | 4 |
Prijzen Exclusief
- Ontbijt
- Lunch [aanvraag]
- Prive kok [aanvraag]
- Wasserij
- Baby sit
- Kook cursus
- Aankomst boodschappen
- Massage en behandelingen
Wellness:
Gratis toegang tot de ontspanningsruimte met sauna, emotional shower, kruidenthee, leeszaal, new age muziek, boeken en tv.
Op afspraak kunt u massages en wellness behandelingen boeken met de thema's verzorging, stimulering en ontspanning.
Voor alle Yoga liefhebbers is het mogelijk om lessen voor zowel prive als groepen te organiseren. Alle behandelingen uitsluitend met behulp van natuurlijke producten (honing, rietsuiker, melk, karite boter, etherische oliën).
Faciliteiten:
- Zwembad
- BBQ
- Tv-sat
- Internet
- Airconditioning
- Wellness ruimte
- Dvd Cd selectie
- Jogging Route
- Fietsen
- Vishengel
- Manege [6km]
- Tennis [4 km]
- Golf [20 km]
- Toscaanse Kust [26 km]
Afstanden:
- Voorzieningen 2 km
- Calambrone [strand] 25 km
- Pisa 30 km
- Lucca 40 km
- Forte dei Marmi 70 km
- Florence 90 km
- Siena 100 km
- Cinque Terre 100 km
- Livorno Autotrein 80 km
- Allesandria Autotrein 130 km
- Pisa Airport 22 km
- Rome 300 km
Locatie op de kaart:
klik hier [ter indicatie, het is niet de exacte locatie]:
vakantiewoning in {Google Maps}
Heeft u belangstelling voor dit vakantie verblijf?! e-mail code: 142TOPC